Інтернет-магазин «Baza-R» здійснює доставку товару «Новою Поштою» в будь-яку точку України (окрім АР Крим, частини Донецької та Луганської областей), а також надає послугу – самовивіз із магазину.Вартість доставки у відділення Нової Пошти згідно з діючими тарифами перевізника.

Увага! Вартість доставки одиниці товару може змінюватися відповідно до ваги та габаритів (від 50грн до 250грн).

Доставка «Новою Поштою»

Мінімальна сума замовлення 150 грн.
Доставка накладеним платежем від 300 грн.

Термін доставки у відділення «Нової Пошти» здійснюється згідно з графіком компанії і зазвичай становить не більше 3 робочих днів. Графік компанії можна переглянути на офіційному сайті.

Статус доставки ви можете переглянути на офіційному сайті Нової Пошти


Увага! Замовлення зберігається у відділенні «Нової Пошти» не більше 7 робочих днів, після чого товар повертається назад.

Як оформити доставку товару?

  1. При оформленні замовлення оберіть спосіб доставки товару: «Нова Пошта». Якщо спосіб доставки «Нова Пошта» – необхідно вказати: персональні дані отримувача; місто та номер відділення для отримання замовлення.
  2. Для підтвердження замовлення та уточнення даних з Вами зв’яжеться менеджер інтернет-магазину «Baza-R»;
  3. Про прибуття замовлення у відділення Нової Пошти Ви отримаєте SMS із номером накладної (якщо спосіб доставки «самовивіз із магазину» Ви отримаєте SMS про готовність видачі замовлення).
  4. Для отримання замовлення у відділенні Нової Пошти необхідно мати документи, що підтверджують особу отримувача та номер товарно-транспортної накладної (ТТН).